Okno z minulosti do súčasnosti
(La Finestra tra Passato e Presente)

Giulia Gambrosier
Art beyond Passion
LRHJ a.s vydavateľ
Okno z minulosti do súčasnosti obsahuje trojdielny text, písaný štýlom poézie, prózy a blogu. to
poskytuje a pomáha schopnosti ľudskej bytosti plne pochopiť jej potreby a prechádzať jej temnotou medzi nimi a metafyzickým svetom.
Fascinujúce cestovanie opísané v tak komplexnom a veľmi intenzívnom jazyku, v období rokov 2013 až 2022.
Cesta k etike, zachovávajúca aristotelovský kruhový princíp v pôvodnom a neskreslenom konaní, rovnováhe medzi ľudstvom a jeho vlastným konaním.
Podľa zlatého pravidla tento poriadok nemožno vytvoriť, ale treba ho rešpektovať a že zodpovednosť je kľúčovým prvkom v spoločenskom registri aj v živote každého jednotlivca.
Aby sme čitateľa usmernili, budeme musieť sledovať a používať našu Pozornosť, ktorá sa cez rebrík intenzity mení na intuíciu a tiež na kreativitu.
Venujte maximálnu pozornosť, pretože pozornosť možno použiť aj pre rôzne úplne odlišné sektory, ako je umelá inteligencia, biotechnológia a robotika.
Okrem toho prichádza aj uznanie, že budúcnosť nášho druhu nie je dostatočne istá a jedinou možnosťou je slobodne sa vrátiť do našej pamäti. Vrátiť životu jeho skutočný zmysel a odkrútiť koleso času tak, ako sa patrí, od začiatku do konca.
Nie je to však také ľahké kvôli všetkým našim vonkajším podmienkam a ich vlastnej sile.
Od 1. októbra 2022 zadarmo vo formáte e-knihy. Bezplatne, po prečítaní sa cení akýkoľvek dobrovoľný príspevok!

Dd prvého marca 2023 si budete môcť knihu zakúpiť v papierovej podobe v sídle vydavateľstva alebo zaslať prioritnou poštou po predchádzajúcej dohode, v prípade záujmu nám napíšte na ettore@lrhj.sk, cena je 10 EUR + SK/EU poštovné.
Giulia Gambrosier je filozofka, odborníčka na orientálnu disciplínu a známa výučbou jogy v Taliansku v posledných desaťročiach. Celý svoj život sa snažila o to, aby sa s ňou podelila so
študentmi a čitateľmi o všetko, čo dosiahla a objavila. Ako študent Geralda Blitza a Igora Istomina Giulia bola zároveň hlavným koordinátorom projektu, ktorý dokázal zaviesť jogu na všetkých talianskych verejných školách. Naša prvá opera, ktorá vyšla, patrí jej. Mimoriadne aktuálny text, ktorý neutrpí plynutie času.
Čítať, absorbovať, šíriť.
Táto kniha je určená najmä tým čitateľom, ktorí chcú ísť a objaviť hlboké emócie a pocity prostredníctvom jednoduchého, no hlbokého štýlu rozprávania.
[simplebooklet src="https://simplebooklet.com/embed.php?wpKey=A3bqH4vRQayB5encMUswNC&source=wordpress" width="899" height="634"]
Chceli by sme sa poďakovať následujúcim technikom, ktorí spolupracovali na vývoji stránok LRHJ, a.s. : Samuel Kovár, Luca Vizzi, Barbora Gajdošová, and BigWay.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram