Spoznaj Náš Tím

ETTORE BELLUCCI

ZAKLADATEĽ
Predseda predstavenstva je 61-ročný mladý Talian, ktorý rád čelí novým výzvam. Ettore, bývalý obchodník s cennými papiermi, novinár, s magisterským titulom v odbore turizmus, hosťujúci profesor na rôznych univerzitách v EÚ a v zahraničí, spája solídne vzdelanie v oblasti ekonómie a financií s čistou vášňou pre umenie. Môžete ho kontaktovať v ITA, EN, FR jazyku.

ettore@lrhj.sk

JANA HASSANE

ZAKLADATEĽ
Členka dozornej rady, slovenská občanka, so vzdelaním v oblasti účtovníctva a práva, novinárka, bývalá matrikárka na bratislavskom magistráte a asistentka notára. Môžete ju kontaktovať v jazyku SK, CZ, EN, AR.

jana@lrhj.sk

LUCIANO ROSSI

SPOLU-ZAKLADATEĽ, ROZVOJ PODNIKANIA
Mgr. 5-ročný titul z fyziky na Bratislavskej univerzite s vášňou pre technológie a internet takmer od prvého dňa, nadšenec kryptomien, osobný záujem o ekonómiu a skúsenosti na trhoch s fyzickým tovarom sa teraz obrátil aj na nehmotný tovar. Môžete ho kontaktovať v  IT, EN, SK jazyku. Luciano je držiteľom dvojitého občianstva ITA a SK.

luciano@lrhj.sk

BARBORA GAJDOŠOVÁ

MARKETING SOCIÁLNYCH MÉDIÍ
Študentka psychológie žijúca v Bratislave. Barbora je zanietená pre WEB3, písanie a sociálne siete. V minulosti pracovala pre pár hudobníkov ako textárka. Má tiež veľmi rada hudbu, hru na klavír a moderné umenie. Môžete si o nej prečítať alebo ju kontaktovať v SK, CZ, EN jazyku.

barbora@lrhj.sk

IVETA HASTOVA

ČLEN DOZORNEJ RADY
Slovenská občanka Mgr. Iveta je členkou dozornej rady. Študovala na pedagogickej fakulte Prešovskej univerzity, bohaté skúsenosti v oblasti administratívy, jazykové znalosti. Kontaktovať ju môžete v jazyku SK, CZ, EN.

iveta@lrhj.sk

ANDREA TOMASI

PORADCA PREDSEDU PREDSTAVENSTVA, ZODPOVEDNÝ ZA ETICKÉ PROJEKTY A UDRŽATEĽNÉ FINANCIE
Taliansky občan Ba, MSc, poradca predsedu predstavenstva pre etické projekty. Andrea je členom Universal Life Church a známy medzinárodný poradca pre biofarmaceutické nadácie a výskumné ústavy. Zameriava sa na etiku a získavanie kapitálu na charitu. Andrea je tiež členom medzinárodnej tlače. Môžete ho kontaktovať v ITA a EN jazyku.

andrea@lrhj.sk
Chceli by sme sa poďakovať následujúcim technikom, ktorí spolupracovali na vývoji stránok LRHJ, a.s. : Samuel Kovár, Luca Vizzi, Barbora Gajdošová, and BigWay.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram