1 NFT = 1NFT

19 Jún - Napísal Luciano Rossi
Na medvedom trhu vám veľa čiernych labutí začne v akomsi zlomenom rytme opakovať: Povedal som ti to, nemal si robiť toto, tamto, bla bla bla.... ako keby to boli ich vlastné peniaze.
Mimochodom vyzerajú ako ľudia, ktorí vám závidia počas býčieho trhu.
No vráťme sa k BTC alebo NFT ako uchovávateľom hodnoty: ak abstrahujete od menového páru, do ktorého ste ich kúpili, mali by ste si zapamätať, či sa vám nakoniec podarilo nahromadiť viac a rozšíriť to na NFT, keď ste v režime prežitia by ste mali vždy hľadať jednu a jedinú vec: klesla minimálna cena alebo je stabilná?
Po vydaní je zvyčajne minimálna cena vyššia, takže moja otázka znie: ak ste zaplatili X ETH, je Y≤ alebo ≥ X, kde Y je dnešná minimálna hodnota?
Ak ste sa rozhodli dobre a namiesto súvahy si vyberiete dobrý road map a ten vám dodá, že minimálna hodnota bude s najväčšou pravdepodobnosťou bezpečná.
Ak ste spláchli svoje peniaze do záchoda, potom .... poznáte to, však?
Takže v týchto ťažkých časoch, keď sú ulice pokryté krvou, ide opäť o základy.
Ak ste si spravili vlastný prieskum, možno ste prehrali v menovom páre, ako je ETHUSD, ale vnútorná hodnota tam zostáva.
Urobili ste si domácu úlohu alebo ste práve sledovali dobre plateného (s vašimi ťažko zarobenými peniazmi) influencera na tiktoku?
Z dlhodobého hľadiska sa vaša NFT bude hodnotiť ako podiel dobrej alebo zlej spoločnosti, ako je to jednoduché.
Luciano Rossi
Chceli by sme sa poďakovať následujúcim technikom, ktorí spolupracovali na vývoji stránok LRHJ, a.s. : Samuel Kovár, Luca Vizzi, Barbora Gajdošová, and BigWay.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram