1 BTC = 1BTC

16 Jún -Napísal Luciano Rossi
Žijeme v rušných dňoch, kedy sme videli, ako portfóliá klesajú až k nule, a to vďaka podvodnému správaniu ako TERRA/LUNA a iným nepriaznivým situáciám na tomto medvedom trhu.
Najdôležitejšie je však pochopiť, že sme tu dlho a cieľom každého z nás by malo byť odložiť si povedzme 10% našich príjmov na rozšírenie nášho „dôchodkového fondu“.
Prečo teda 1 BTC = 1 BTC? Pretože ak miniem 69 000 na získanie jedného v novembri 2021 a dnes si mozem kupit jeden za 21k, moja DCA je 45k.
Na konci dňa mám viac BTC za svoje USD/EUR, takže jedného dňa za 10 rokov bude záležať len na tom, koľko BTC (alebo ak nie ste fanboy ako ja nahraďte napríklad svojimi obľúbenými akciami) zo spolu 21 miliónovou zásobou, ktorú máte, alebo s najväčšou pravdepodobnosťou zo 17 miliónov, pretože veľká časť z nich je navždy stratená.
Jedného dňa naše EUR a USD stratia svoju hodnotu, opäť v čase písania inflácia v máji je v mojej krajine v CEE okolo 16%, pričom 1 BTC bude vždy 1 BTC a s prijatím bleskovej siete si budem môcť kúpiť čerstvé vajcia pre moju carbonaru len naskenovaním jedného QR kódu, dokonca bez obáv koľko je to v EUR.
Samozrejme, nie je to finančné poradenstvo, ale určite sú všetky eurá a doláre stabilná mena, vlády môžu tlačiť koľko chcú, polovica z celkových dolárov bola vytlačená za posledných pár mesiacov.... bez toho, aby boli kryté niečím iným ako „sľubmi“ splatiť dlh.
BTC má prinajmenšom výrobné náklady.
Luciano Rossi
Chceli by sme sa poďakovať následujúcim technikom, ktorí spolupracovali na vývoji stránok LRHJ, a.s. : Samuel Kovár, Luca Vizzi, Barbora Gajdošová, and BigWay.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram